praca za granicą
 
 
Jobleer! Codziennie przeszukuje za Ciebie kilkanaście tysięcy
ofert pracy na ponad 100 serwisach w celu znalezienia tej jedynej.

 

      Stworzenie dobrej wyszukiwarki ofert pracy nie jest łatwym zadaniem. Naszą pracę można porównać do szukania igły w stogu siana. Jeśli jest się dostatecznie sprytnym tak jak królik Jobleer to rezultat tej pracy może okazać się znakomity.      Już nie musisz codziennie wertować setek ofert pracy na kilkudziesięciu serwisach. Jest to pracochłonne i nudne zadanie. Z pomocą przychodzi Jobleer, przyjazna wyszukiwarka ofert pracy, prosta i przejrzysta w obsłudze. Wyszukiwarka w prosty sposób dla odbiorcy zarządza bazą linków do ofert pracy z całego Internetu. Każdego dnia w zasobach Jobleer jest ich ponad 100.000 tysięcy (nie starszych niż 30 dni). Jobleer jest i będzie całkowicie darmowy, dla poszukujących pracy.

      W rozwoju użyteczności wyszukiwarki kierujemy się zasadą "Don't Make Me Think!" To znaczy "Nie Każ Mi Myśleć!". Co to takiego? Oznacz to, że twój znajomy poleca ci Jobleer ponieważ sam przekonał się jak prosta i przyjemna może być praca z naszą wyszukiwarką. Zgodnie z zaleceniami Steve Krug'a dbamy o to, aby na stronie nie było nic zbędnego i wszystko znajdowało się na swoim miejscu. Zwróć uwagę na te dwie zakładki "Praca w Polsce" i "Praca za granicą" to wynik wielogodzinnych kontemplacji zespołu. Już wiesz?

      Każdy serwis pracy, który przeszukujemy posiada inną szatę graficzną, metodę szukania ofert, a nawet inny profil użytkowników niekiedy bardzo niszowy np. "architekt" projektant domów lub "architekt" sieci komputerowych to dwie różne profesje. Jobleer mówiąc językiem Internetu to robocik, a nawet kilka tysięcy robocików rozesłanych w miejsca, gdzie mogą znajdować się oferty pracy. Gdy już znajdzie ofertę to zapamiętuje link do niej, następnie szuka odpowiednich słów kluczowych i publikuje go w wyszukiwarce. To tak w wielkim skrócie.

      Uważamy też, że wykonywanie czegoś, ambitnego nie oznacza, że nie można przy tym dobrze się bawić. Mamy nadzieję, że podzielasz nasze zdanie i również dobrze się z nami bawisz. Twórcy Jobleer to, ambitni i bystrzy przedsiębiorcy. Działają w Internecie od kilku lat i wykreowali już kilka dobrych produktów.

      Nie możemy zagwarantować, że wszystkie oferty jakie znajdziesz będą Ci odpowiadać, ale możemy obiecać miłą i przejrzysta obsługę oraz dobrą zabawę w towarzystwie Jobleer. Najbardziej lubimy jak dzielisz się z nami Twoimi uwagami. Jeśli Internauta napisze list, że przycisk "Szukaj ofert" jest za daleko od okna wyszukiwarki, oznacza to, że myślą tak tysiące ludzi, dla tego Twoja opinia zawsze jest czytana i kontemplowana.

Wszystko co myślisz o Jobleer
 
   
©Jobleer.com